BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Bordsfotogenlampa 10941427
nr 1094 1427
Bordsfotogenlampa
1800-tal, höjd: 53 cm
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 mars 2017
kl 19:41:50
300 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr